Novinky 7.B

7. B - VÁNOCE JSOU DŘINA, ALE SPOLEČNĚ TO DÁME ;-)

Novinky 7.B

Pátek10.12.2021 Blíží se nejkrásnější část roku :-) Ve škole trávíme spoustu času, a tak jsme se rozhodli, že si třídu vyzdobíme a navodíme si krásnou vánoční atmosféru :-) Výzdoba se dětem povedla a chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se na výzdobě třídy podíleli :-)

DĚTI DĚTEM

Novinky 7.B

Pátek10.12.2021 Do školy nechodíme jen z důvodu, abychom se naučili číst a psát, ale abychom se naučili společně žít a pomáhat jiným lidem. Ani naše děti nezapomínají na jiné děti a velice rádi pomůžeme těm, kteří to v životě nemají nejlehčí :-)

SEDMÁCI V ŠESTAJOVICÍCH

Novinky 7.B

Pátek01.10.2021 Den jsme si se třídou zpříjemnili v Čokoládovně. Vyrobili jsme si dvě čokolády dle vlastní fantazie, ozdobili jsme si je oříšky, kokosem či marshmellony  U čokoládovny byla farma s domácími zvířaty. Mohli jsme si pohladit kozy, telátka, slepičky hedvábničky či morčata. Den jsme si opravdu všichni už…