Zpět

Novinky 7.C

Sportující 6. C

Novinky 7.C

Úterý22.06.2021              V úterý 1. 6. 2021 se sešel druhý stupeň na školním hřišti. Konal se další ročník již „legendární“ Chlumiády. Nesměli jsme chybět!              Letošní ročník byl tak trošku jiný, podobně jako celý školní rok. Namísto jednotlivých stanovišť se konaly tři turnaje. Sestavili jsme družstv…

Přečíst více

Skáču, skáčeš, skáčeme - 6. C

Novinky 7.C

Úterý22.06.2021 Na konci roku (školního), zábavy trochu. Do Ústí skákat, napadl nás nápad. Skákali všichni, nač máme nohy? trenér nám řekl, že máme vlohy! Máme pár fotek, tříďák je fotil. Viděl nás ve vzduchu, trochu se zpotil. Výlet byl super, posuďte sami!

Přečíst více

Labutí píseň distanční výuky 6. C

Novinky 7.C

Středa19.05.2021 Rotace, rotace, není žádná legrace. Jen tu smečka chvíli byla, třída opět osiřela. Návrat se už valem blíží, natrvalo - doufejme. Přidušeni rouškou lehce, učit online se nám nechce! Vidíme se, slyšíme se, učitel se neseká. Prezentace načetla se, učení nás neleká!

Přečíst více

Květnová rýmovánka 6. C

Novinky 7.C

Čtvrtek06.05.2021 Za oknem kvítek jabloně, ve větru vlaje si. Ve třídě úklid probíhá, proč asi? Po dlouhém, dlouhém čekání, se třída zase naplní. Neklidem, smíchem, očekáváním.

Přečíst více

Dubnové veršování pro 6. C

Novinky 7.C

Neděle04.04.2021 Jaro už je v plném proudu, venku se to zelená. Ptáci křičí, stromy pučí, škola stále zavřená. Synchronně a asynchronně učíme se nadále, Snad se ještě v tomto roce,  v naší škole potkáme!

Přečíst více

Březnový veršík 6. C

Novinky 7.C

Středa10.03.2021 Venku už je cítit jaro, březen vládu přebírá. V naší třídě voní káva, online škola probíhá. Amarylis  krásně kvete, daří se jí velice. Nikoho však nepotěší, neb jsou prázdné lavice.

Přečíst více

Únorové veršování 6. C

Novinky 7.C

Úterý23.02.2021 Únor bílý, pole sílí, Covid mutuje. Online už nám bere síly, pololetí zkracuje. Škola pořád tiše dříme, chodby zejí prázdnotou. Kdy se zase uvidíme, politici rozhodnou.

Přečíst více

6. C na půli cesty

Novinky 7.C

Neděle31.01.2021 Milá smečko, máte za sebou první vysvědčení na 2. stupni. Na nováčky jste si vůbec nevedli špatně! Všichni vaši učitelé už vědí, že při online hodinách na ně čeká svědomitá, pracovitá a spolehlivá partička. I zbytek třídy se neztratil, ač offline, pravidelně přinášel do školy pracovní listy. Nebylo …

Přečíst více

Novoroční vinš (přání) 6. C

Novinky 7.C

Neděle03.01.2021 V Novém roce pevné zdraví, co nejméně distance, zato humor, ten Vám přeji, upřímně a od srdce! Hodně jste se naučili, dost je toho před námi. Společně to dokážeme, nemám žádné obavy. Mgr. Martin Hejný (tř. uč.)

Přečíst více

6. C - Už v tom zase lítáme, distančně se vzděláváme....

Novinky 7.C

Středa21.10.2020         Říjen, za okny podzim v plném proudu. Už jsme zkušení šesťáci. Počáteční obavy jsou ty tam. Víme, co se smí, víme, co se nemá. Máme první známky, pochvaly i poznámky. Jsme prostě 6. C.        Učíme se v rouškách. Jde to, ale není to moc příjemné.  Baví nás velké přestávky. Můžeme chodit ven…

Přečíst více
Přejít na stránku: 13