Zpět

Novinky 8.B

POSLEDNÍ SNÍDANĚ 8.B

Novinky 8.B

Úterý30.05.2023 Konec školního roku se nám nezadržitelně blíží. Konec školního roku bude ve znamení loučení, a proto jsme se rozhodli rozloučit se pořádně a ve velkém stylu. Pozvali jsme rodiče na snídani a strávili jsme společně pěknou hodinku. Škola není jen o učení, ale i o lidech, pocitech a vzpomínkách. Myslím…

Přečíst více

8.B SLAVÍ DEN ZEMĚ

Novinky 8.B

Pátek28.04.2023 Ve čtvrtek jsme oslavili Den Země. Z lavic jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme plnili různé úkoly a celý den jsme strávili na čerstvém vzduchu :-)

Přečíst více

8.B a mír

Novinky 8.B

Pondělí20.03.2023 Žáci 8.B se během hodin anglického jazyka zaměřili na téma MÍR. Proč je důležitý? Co nám přináší? Žijeme vůbec v míru? Na tyto a podobné otázky jsme hledali odpovědi, a přitom vytvořili plakáty, které znázorňují, co pro nás mír znamená.

Přečíst více

ÚNOR V 8.B

Novinky 8.B

Úterý28.02.2023 Pranostika na únor praví: "Únor bílý, pole sílí."   Inspirovali jsme se touto krásnou pranostikou a abychom nabrali sílu do druhého pololetí, tak jsme si společně zašli do naší školní jídelny na snídani. Každý si dal to, co má rád a uvidíme, jak nám učení teď pěkně půjde :-)

Přečíst více

8.B SI JDE ZA SVÝM CÍLEM

Novinky 8.B

Středa15.02.2023 Máme za sebou první pololetí. Pololetí to bylo náročné, vysvědčení nedopadlo dle našich představ, ale o jarních prázdninách si odpočineme, načerpáme síly a do druhého pololetí vletíme pilní jako včelky :-)

Přečíst více

8.B PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE

Novinky 8.B

Pátek23.12.2022 Ať jsou vaše vánoční svátky provoněné cukrovím, okořeněné smíchem a dobrou náladou. To všem lidem dobré vůle přeje 8.B :-)

Přečíst více

KDYŽ 8.B SNÍDÁ

Novinky 8.B

Středa30.11.2022 V rámci snídaňových klubů jsme si zašli na snídani :-) Snídaně se podávají v naší školní jídelně a jsou příjemným začátkem dne. Někdo doma nesnídá, a tak mu přijde chuti houska se šunkou, nebo doma pečená buchta. V prosinci se těšíme nejen na vánoční prázdniny, ale i na další společnou snídani :-)

Přečíst více

8.B má nového kamaráda

Novinky 8.B

Středa26.10.2022 V rámci Albi výzvy jsme si vytvořili nového spolužáka - Albáčka. Má z každého z nás nějakou vlastnost, každý se podílel na jeho vytvoření. Spolu s tvořením nového kamaráda jsme si uvědomili, co na sobě máme rádi, jaké máme dobré vlastnosti a co vše nás spojuje 

Přečíst více

8.B - NOVÝ ŠKOLNÍ ROK S NADHLEDEM

Novinky 8.B

Středa14.09.2022 6.9. se naše třída vydala na pěší výlet na elektrárnu do Ledvic. Díky 3D filmu jsme se podívali do prvohor, zjistili jsme, jak vzniklo uhlí a k čemu ho dnes potřebujeme. Všichni jsme uhnuli, když na nás letěl obří asteroid a pohladili jsme si i pár dinosaurů   Dozvěděli jsme se, jak se vyrábí elektř…

Přečíst více
Přejít na stránku: 1