03.09.2019, Karel Hyťha

Adaptační kurz

Vážení rodiče dětí ze šestých tříd,

Vaše děti čeká v tomto školním roce přestup na 2. stupeň základní školy. Tento přestup je velmi náročný a je s ním spojeno mnoho změn. Žáci budou mít nové učitele, změní se styl a organizace výuky. Podařilo se nám získat dotaci Ústeckého kraje na uskutečnění adaptačního pobytu pro žáky šestého ročníku. Naším cílem je na tomto pobytu připravit žáky na změny, posílit vztah s třídním učitelem a posílit vztahy ve třídě, v neposlední řadě se také budeme věnovat prevenci rizikového chování. Vzhledem k tomu, že chceme žáky naučit spolupracovat a maximálně zlepšit vztahy ve třídě, je pro nás i pro vaše děti velmi důležité, aby se zúčastnili pokud možno všichni. Z tohoto důvodu vás žádáme, abyste případnou neúčast pečlivě zvážili. Pobyt se uskuteční v termínu 11.9. 2019 – 13.9. 2019 v Kralovicích. Na konci minulého školního roku jste obdrželi informace o adaptačním kurzu pro budoucí šesté ročníky spolu s přihláškou. Vzhledem k tomu, že došlo ke změnám v termínu a místu konání akce, děti přinesou informace a přihlášku aktuální a prosíme, abyste přihlášku vyplnili a obratem ji poslali třídním učitelům zpět. Děkujeme.