04.05.2020,

Informace pro deváté ročníky

Dne 5. 5. 2020 v 16:00 proběhne online třídní schůzka pro deváté ročníky, kde budou zákonní zástupci informováni o průběhu a možnosti konzultací za účelem přípravy na přijímací zkoušky. Na online třídní schůzky se přihlásíte stejným způsobem a stejnými přístupovými údaji jako Vaše děti. Ti, kteří se schůzky nezúčastní, budou telefonicky kontaktováni. Do čtvrtka 7. 5. bude nutné dodat čestné prohlášení zákonných zástupců. Do čestného prohlášení je třeba dodat také funkční telefonní číslo (formulář přiložen níže).

Účast na konzultacích je dobrovolná a zcela na uvážení zákonného zástupce. Docházka bude evidována, ale nepřítomnost se nebude počítat do absence. Vzhledem k tomu, že ve škole probíhají stavební práce a vzhledem k ochraně Vašich dětí i zaměstnanců školy, budou roušky či jiné zakrytí dýchacích cest povinné po celou dobu přítomnosti ve škole.

Veškeré dotazy Vám zodpoví třídní učitelé.

Děkujeme za pochopení. Vedení školy

Čestné prohlášení