10.04.2020, Renata Mojžíšová

Online výuka v aplikaci TEAMS

Vážení rodiče,

v příštím týdnu začneme s výukou v aplikaci TEAMS, bude tedy probíhat online výuka hlavních předmětů. Víme, že to je pro Vás velmi náročné, ale ze zpětné vazby cítíme, že je nutný kontakt učitele a žáka alespoň na do vysvětlení látky, případné konzultace a dotazy tak, abyste učitele nemuseli suplovat vy rodiče.

Aplikaci TEAMS jsme zvolili i z toho důvodu, že zde mohou žáci chatovat, sdílet materiály a mít vše pohromadě, navíc je posléze využijí i v klasické výuce.

Od svých třídních učitelů dostanete hesla a podrobný manuál k přihlášení. Pokud se nezadaří ani tak, můžete ještě využít konzultací na těchto emailech – cervenkova@zschlum.cz, mojzisova@zschlum.cz, ondrus@zschlum.cz , tolg@zschlum.cz nebo hytha@zschlum.cz

Zaměstnanci se Vám ozvou a projdou s Vámi krok za krokem, co je potřeba.

Uvědomujeme si, že ne všichni máte připojení k internetu, že máte v rodině třeba jen jeden počítač, tablet nebo telefon a ne pro všechny bude tento způsob výuky možný a vhodný. Pro tyto žáky dále bude fungovat předávání pracovních listů na vrátnici školy či jiná forma komunikace, která Vám funguje s Vašimi učiteli.

Společnými silami to zvládneme. Stačí chuť a snaha na obou stranách. Pokud nějakou práci v termínu nestíháte, stačí se ozvat třídnímu učiteli, výuka nyní probíhá individuálně a individuálně budeme také postupovat v hodnocení tohoto školního roku.