21.01.2021, Renata Mojžíšová

Organizace týdne 25. 1. – 29. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

i v příštím týdnu pokračujeme stejně jako nyní – přípravné ročníky, první třídy, druhé třídy navštěvují prezenčně školu, ostatní ročníky pokračují distančně formou online hodin nebo vytištěných listů.

Ve čtvrtek proběhnou třídnické hodiny, kde žáci s učiteli zhodnotí první pololetí. V pátek jsou pololetní prázdniny, výuka neprobíhá.

V současné chvíli jsou známky za první pololetí uzavřeny, probíhají pedagogické rady a tisk výpisů. Veškeré získané známky jsou již započítány do druhého pololetí.

Prezenčně nadále funguje i skupina IZS.

Pracovní listy se vydávají v úterý a ve středu od 8:30 do 14:00. Rodičům, kteří přivádějí děti do školy na prezenční výuku a potřebují pracovní listy pro sourozence, je samozřejmě vydáme před osmou hodinou. V ostatních případech Vás prosíme, abyste dodržovali určené termíny.

Opatrujte se. Vedení školy