07.05.2020, Renata Mojžíšová

Organizace v týdnu 4. 5. - 7. 5.

V úterý a ve středu od 8:00 do 14:00 budou připraveny vytištěné materiály na další týden. Touto dobou je také možné přinést zpracované úkoly. Od pondělí do středy je pak možné vyzvednout si žádosti o ošetřovné, učebnice, zápisové lístky či vyřídit další záležitosti.
Zápis žáků do prvních tříd dnešním dnem skončil. Vzhledem k volné kapacitě školy budou všechny děti, které si prostřednictvím svých zákonný zástupců podaly žádost o přijetí, přijaty. Věříme, že v červnu se s rodiči budeme moci setkat a vyřídit další potřebné záležitosti.
Do 31. 5. 2020 je možné podat si žádost o přijetí do přípravného ročníku. Pokud si s žádostí nevíte rady, můžete nám zavolat a domluvit si schůzku v konkrétní čas.
V pátek je státní svátek, neučí se.
V případě, že dnes vláda rozhodne o změně harmonogramu otevírání škol a žáci devátých ročníků budou moci nastoupit nějakou formou do školy, proběhne koncem týdne online třídní schůzka pro zákonné zástupce devátých ročníků.
Třídní schůzka pro ostatní třídy je plánována na 13. 5. nebo 14. 5. 2020.

Opatrujte sebe i své blízké. Vedení školy