13.04.2020, Renata Mojžíšová

Organizace v týdnu od 14. 4. do 19. 4.

V tomto týdnu nás toho čeká opravdu hodně. Část žáků a učitelů vyzkouší prvně online výuku a doufáme, že se zadaří.

Pracovní listy, úkoly, materiály si můžete vyzvednout v obvyklé časy – tedy v úterý a ve středu od 8:00 do 14:00.

Celý týden budou také probíhat zápisy do prvních tříd a přípravných ročníků. Jsme připraveni Vám pomoci každý den od 8:00 do 14:00, ve středu dokonce do 17:00. Pokud pro své dítě žádáte odklad a nemáte jej ještě vyřízený, pokusíme se najít řešení.

Během celého týdne Vám můžeme také vystavit žádost o ošetřovné, potvrzení o studiu a můžete přinést zpracované materiály svým učitelům. Ve vestibulu školy je také rouškovník, který byl doplněn rouškami, které ušili naši zaměstnanci a také zde jsou k dispozici roušky od dobrovolníků z celé Bíliny.

Veselé Velikonoce všem! Opatrujte sebe, své blízké i celé své okolí.

Vedení školy.