05.01.2021, Renata Mojžíšová

Pokyny pro žáky – přípravné třídy, 1. ročníky, 2. ročníky – od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
4. 1. 2021 se na základě nařízení vlády vrací do školy pouze žáci přípravných ročníků, prvních a druhých ročníků.
Z tohoto důvodu zasíláme organizační pokyny.
Příchod do školy:
Žáci přípravných tříd a prvních ročníků, kteří nechodí do ranní družiny, přichází do školy 7:40, druhé ročníky v 7:50. Žáky si vyzvednou třídní učitelé před školou.
Výuka:
Výuka bude probíhat podle rozvrhu s třídními učiteli. Nebude probíhat výuka tělesné výchovy a hudební výchovy. V těchto hodinách se žáci budou věnovat čtení, psaní a dalším činnostem tematicky zaměřeným na tyto předměty. V případě vhodného počasí budou žáci chodit ven. Vybavte je tedy vhodným a teplým oblečením.
Žáci i učitelé jsou povinni nosit celý den roušky, které odkládají pouze ve školní jídelně. Doporučujeme, aby žáci měli alespoň dvě až tři roušky na den. Doporučujeme také, aby žáci měli vlastní malou dezinfekci.
Školní družina:
Školní družina bude v provozu od 6:00 do 16:00. Žáci v družině budou rozděleni podle jednotlivých tříd, nebudou tedy zachována stejná oddělení, jak jste zvyklí. Platba za školní družinu bude požadována od 1. 1. 2021. Družina je v provozu pouze pro přihlášené žáky a pro děti skupiny IZS.
Školní jídelna
Školní jídelna bude v provozu, a to včetně svačinek. Svačinky a obědy budou hrazeny z přeplatku strávníka. Prosím rodiče, zákonné zástupce, aby dětem, kteří budou chodit na svačinky či obědy přihlásili přes aplikaci www.strava.cz, nebo telefonicky 417 829 029. Pokud strávník nemá žádný vzniklý přeplatek, prosím o uhrazení v kanceláři vedoucí provozu v čase od 7:00 hod. - 8:00 hod. Stále platí, že na obědy mohou chodit i žáci, kteří mají distanční výuku.
Upozornění
V případě projevů respiračního onemocnění nechte své děti doma a informujte třídní učitelku. Informujte školu také v případě podezření na nemoc Covid-19 u dítěte nebo v jeho blízkém okolí.
V Bílině dne 29.12. 2020
Mgr. Barbora Schneiderová, ředitelka školy