13.03.2020, Renata Mojžíšová

Prohlášení vedení školy v souvislosti s uzavřením škol od 11. 3. 2020 do odvolání

1. Základní škola včetně školní družiny je od 11. 3. 2020 do odvolání pro žáky uzavřena.
2. Školní jídelna bude vařit pro zaměstnance školy a pro cizí strávníky, obědy i svačinky pro žáky jsou automaticky zrušeny.
3. Žádost o ošetřovné (pro žáky do 10 let) vydává škola – kontaktujte svého třídního učitele.
4. Veškeré akce do konce příštího týdne jsou zrušeny nebo přesunuty.
5. Lyžařský výcvik, cirkus ani Itálii zatím nerušíme, o všem budete včas informováni.
6. Zaměstnanci školy nejsou v karanténě, karanténa se týká pouze těch, kteří v době jarních prázdnin navštívili Itálii. Tito byli v karanténě již od svého příjezdu.
7. Žádáme rodiče, aby sledovali aplikaci Bakaláři, učitelé Vám zašlou případné úkoly a práci

Děkujeme za pochopení. Vedení školy