16.01.2023, David Kadlec

Recitační soutěž na prvním stupni

Ve středu 11.1. 2023 se na prvním stupni konala recitační soutěž. Všichni malí i „velcí“ recitátoři byli roztomilí, snažili se, občas zapomněli nějaké slovíčko a prostě….recitovali.  Během soutěže nám naši spolužáci z Ukrajiny s radostí přednesli  básně ve svém jazyce.  Součástí soutěže byl i úkol vybrat recitátory, kteří budou školu reprezentovat v městském kole recitační soutěže Bořeňská čarodějnice, jež proběhne 1.3. 2023. Porota, kterou tvořili žáci 9. tříd pod vedením paní učitelky Věry Křížové, rozhodla takto:

Kategorie -  PT + třídy

1. místo – Adéla Rödlová
  2. místo – Magdalena Prudičová
  3. místo – Anežka Šolínová

Kategorie – 2. a 3. třídy

1. místo – Patricia Kühlová
  2. místo – Doris Tomášová
  3. místo – Adéla Burešová

Kategorie – 4. a 5. třídy

1. místo – Petra Koutová
  2. místo - Klára Fuxová
  3. místo - Michael Magyár

Všichni zúčastnění, jejich rodiče i paní učitelky, porota, prostě všichni, zaslouží velké poděkování za práci, kterou přípravě na soutěž věnovali. Vítězům v jednotlivých kategoriích držíme palce při reprezentaci školy na Bořeňské čarodějnici.