09.03.2020, Renata Mojžíšová

Rekonstrukce

Vážení rodiče,

2. 3. 2020 bude ve škole zahájena  rekonstrukce v rámci projektu města Bíliny z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Hlavním cílem je modernizace odborné učebny a kabinetu přírodopisu,  zajištění bezbariérovosti školy a konektivita (modernizace datové sítě).

Budou tedy probíhat práce v přízemí budovy, na zaměstnaneckých toaletách v prvním patře, na schodišti druhého stupně, postupně také venku na pozemku a během prázdnin dojde i rozvodu nových internetových sítí.

K náročným stavebním pracím dojde během jarních prázdnin, dále budou práce probíhat po vyučování. Stavební firma se zavázala k minimalizaci hluku a prašnosti během výuky a přesunu náročnějších prací v době po vyučování a o víkendech, ale pochopitelně zcela hluku a prachu zabránit nelze.

Přijali jsme bezpečnostní opatření k zajištění ochrany bezpečnosti a zdraví žáků i zaměstnanců školy:

1.      Žáci budou poučeni o zákazu používání schodiště na druhém stupni.

2.      Chodba u učebny přírodopisu bude uzavřena.

3.      Bude zesílen dohled o přestávkách, dojde k častějšímu úklidu a větrání.

4.      Přecházení žáků do tělocvičny a do učeben pozemků a školní kuchyňky bude přes atrium školy

5.      Prozatím nebude otevřeno školní hřiště pro veřejnost a při školním vyučování bude přístup z druhé strany.

Děkuji Vám za pochopení, trocha nepohodlnosti jistě za nové vybavení a prostory stojí.

Mgr. Barbora Schneiderová