28.08.2020, Renata Mojžíšová

Slavnostní přivítání prvních ročníků

Slavnostní zahájení školního roku pro první ročníky proběhne dne 1. 9. 2020 od 8:00 ve velké tělocvičně. Rodiče i s dětmi budou vstupovat vchodem ze školního hřiště. Vchod bude otevřen od 7:45.
V 8:00 bude program zahájen slovem místostarostky, ředitelky školy a třídních učitelek. Poté bude pro děti připraven program a paní učitelky si rodiče (vždy jednoho) odvedou do tříd a společně proberou administrativu, kterou nebylo možné provést v době zápisu. Prosíme rodiče, kteří nepředložili rodný list při zápisu, aby jej přinesli.
Vzhledem k tomu, že v tělocvičně bude více jak 100 osob, je tedy nutné, na základě nařízení vlády, mít roušku nebo ochranný štít.
Zahájení v ostatních třídách proběhne obvyklým způsobem ve třídách. Od prvního dne bude fungovat školní družina i školní jídelna. Děti je však třeba přihlásit předem.
Do přípravných ročníků je první den školy umožněn vstup i rodičům.
Seznamy prvních tříd budou vyvěšeny v pátek 28. 8. v 10:00.

Vedení školy.