26.01.2021, Renata Mojžíšová

Ukončení prvního pololetí školního roku 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,
ve čtvrtek 28.1. 2021 bude ukončeno první pololetí. Vzhledem k tomu, že toto pololetí probíhalo z větší části distančně a k hodnocení jsme přistupovali individuálně, dostanou žáci 3. - 9. ročníků kromě klasického výpisu z vysvědčení se známkami ještě slovní hodnocení. Upozorňujeme také na to, že ne všechny známky budou odpovídat váženému průměru.
Ve čtvrtek proběhnou online třídnické hodiny, kde bude žákům představeno hodnocení a také předpokládaná organizace druhého pololetí. Během dne také klasifikaci zveřejníme v aplikaci Bakaláři.
Žáci, kteří budou z některých předmětů nehodnoceni, si mohou klasifikaci doplnit nejpozději do 24.3. 2021.
Výpis z vysvědčení včetně přílohy se slovním hodnocením žáci dostanou ihned po návratu do školy.
Od 1.2. dojde k organizačním a personálním změnám. Změní se prezenční i online rozvrh, v některých třídách i vyučující. Podrobnosti se dozvíte od třídních učitelů.
Děkujeme. Vedení školy