01.02.2020,

Leden v 6. C

Sotva jsme se v lednu sešli po vánočních prázdninách, začal se blížit den, kdy děti dostanou za svou práci v prvním pololetí své první "druhostupňové" vysvědčení. Byl to měsíc plný nervozity, snah o co nejlepší výsledky v pololetních testech a zkoušení. Zkrátka, děti ještě zabojovaly.

Také jsme se po Novém roce vrátili do školní kuchyňky a uvařili si další výtečný oběd, tentokrát boloňské špagety se sýrem a okurkový salát. Děti jsou opravdu šikovné, svorně ve skupinkách nejen vaří a konzumují své výtvory, ale také po sobě vzorně a bez řečí vždy uklidí.

Poslední den před pololetními prázdninami jsem jim velmi ráda rozdala jejich vysvědčení. A byla na ně i patřičně pyšná. Víc než polovina žáků si domů odnášela vyznamenání. I ti druzí ale dosáhli výsledků více než dobrých. Poctivá práce uplynulého pololetí přinesla své ovoce. Doufám, že se jim bude dařit i nadále.

Ludmila Bezoldová

třídní učitelka