05.04.2024, David Kadlec

BŘEZEN VE 4.C

Při pracovních činnostech jsme si zasadili velikonoční osivo a pozorovali jsme, jak nám krásně vyrostla velikonoční travička. Tu jsme si ozdobili velikonočním zápichem. Opět jsme společně posnídali v snídaňovém klubu Ptáčata.                                                                                                                                              27. dubna jsme se vydali do Pohádkového lesa na Velikonoční putování za zajíčkem. Užili jsme si soutěže, hry a velikonoční kvíz. Ve středu 28. 4. byl na naší škole Den otevřených dveří. Někteří rodiče toho využili a přišli se na nás podívat do třídy. Zrovna jsme měli seminář Wellbeing, kde jsme se dozvěděli, jak předcházet stresu, jak zahánět nudu a jak efektivně trávit volný čas. Moc nás bavila chvilka jogy a výroba antistresového míčku. Všichni jsme si užili velikonoční prázdniny, o kterých jsme si po návratu do školy společně vyprávěli.