04.03.2024, David Kadlec

ÚNOR VE 4.C

7. února jsme se všichni "hodili do gala" a zúčastnili jsme se Plesového dne, který pořádal školní parlament MisPa.  O velkou přestávku jsme se sešli na chodbě u skříněk a zatančili jsme si valčík. Dámy a pánové z naší třídy předvedli krásné plesové modely a připomněli jsme si některá pravidla společenského chování.

Školního kola recitační soutěže Boreňská čarodějnice se zúčastnily Nela Edelmannová, Viktorka Elischerová, Máša Mirošničenko, Laura Wichtrei. Všechny dívky podaly výborný recitační výkon, ale na postup do městského škola to nestačilo. Ale byla to zkušenost pro všechny.

15. února se konal turnaj ve vybíjené a naše družstvo dívek 4. a 5. tříd získalo první místo. Moc gratulujeme Lauře, Nele a Viktorce, které byly v družstvu.                                                                                                                Samozřejmě jsme si nenechali ujít snídaňový klub Ptáčata a společně jsme posnídali a zahráli si deskové hry.