Zpět

Novinky 6.A

Anglická konverzace v 6.A

Novinky 6.A

Pátek14.06.2024 Posledních pár hodin jsme s dětmi během AK probrali témata Nature (příroda) a Weather (počasí).  Základní slovní zásobu jsme společně přepracovali do barevných plakátů a malých legračních pracovních listů. L. Červenková a N. Tölgová 

Přečíst více

PD - Mimořádné situace v 6.A

Novinky 6.A

Čtvrtek16.05.2024 Projektové dny s tématem mimořádné situace proběhly ve dvou dnech. První den jsme se seznámili s prací hasičů a záchranářů a druhý den jsme byli na exkurzi na městské policii, které patří velké díky za pěkné a zajímavé dopoledne.

Přečíst více

Den Země v 6.A

Novinky 6.A

Úterý30.04.2024 Den Země v 6.A jsme pojali po svém. Sebrali jsme 5 pytlů odpadků, nachodili 8 km v přírodě, něco málo jsme se dozvěděli o globálním oteplování a celkově si Den Země užili společně.

Přečíst více

Březen v 6.A

Novinky 6.A

Úterý26.03.2024 6.A se příchodem jara vrhla na zkulturnění pozemků v atriu naší školy. V rámci předmětu PČ jsme statečně zdolávali plevel a kypřili půdu, prostě příprava na sadbu. Na chvíli jsme udělali změnu a z našeho oblíbeného vaření si tak odskočili k jiné činnosti.

Přečíst více

Únor v 6.A

Novinky 6.A

Středa28.02.2024 6.A si v měsíci únoru stihla v rámci předmětu Digitální technologie vyzkoušet práci se stavebnicí. Učili se tak procvičování manuálních technik a propojení vzájemné komunikace mezi sebou. Hodina nám utekla tak rychle, že se nám ani nechtělo končit.

Přečíst více

Leden v 6.A

Novinky 6.A

Pátek26.01.2024 V měsíci lednu se děvčata ze 6.A zúčastnila exkurze ve výchovném ústavu pro dívky v Kostomlatech. Dívky si prošly ústav a měly tak možnost pocítit na vlastní kůži atmosféru uvnitř. Na každou z nás to zapůsobilo jinak. Cestou zpět jsme všechny měly možnost zážitky si povyprávět a více se poznat. Cest…

Přečíst více

Vánoční jarmark v 6.A

Novinky 6.A

Středa13.12.2023 6.A se podílela na Vánočním jarmarku po svém. A protože rádi zpíváme, chopili jsme se při zahájení akce zpěvu vánočních koled. Zpívali jsme klasické koledy, které znají všichni. Někteří se k nám s chutí přidali a vytvořili jsme tak společně kouzelnou vánoční atmosféru.

Přečíst více

Mikuláš v 6.A

Novinky 6.A

Středa13.12.2023 Čert, Mikuláš a Anděl v 6.A. I nás navštívila oblíbená trojice, jenž chodí jednou za rok pravidelně k dětem. Každého po zásluze odměnili. Čerti vzali hříšníky do pytle a pomazali je uhlím, ty hodné zas odměnili andělé zlatým křížkem na čelo. Užili jsme si mikulášský den a zase za rok!

Přečíst více

6.A na bruslích

Novinky 6.A

Středa13.12.2023 Milujeme bruslení! Chodíme spolu rádi na bruslení a společně se podporujeme a povzbuzujeme. Na ledě si užíváme legraci a pohyb a k tomu nám pomáhá i fakt, že můžeme používat nové brusle. Tak zase příště. SPORTU ZDAR.❤️

Přečíst více

6.A v Pšově

Novinky 6.A

Úterý21.11.2023 6.A 1. 11. navštívila výchovný ústav v Pšově. Jeli jsme se podívat na akci "Preventivní způsob - aneb JAK NEDOPADNOUT". Měli jsme tak jedinečnou možnost zažít na vlastní kůži atmosféru výchovného ústavu. Viděli jsme, jak může dopadnout dítě s různými závislostmi a agresivním chováním. Díky příjemném…

Přečíst více
Přejít na stránku: 1