27.08.2020, Renata Mojžíšová

Zvláštní pravidla pro organizaci školního roku 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se konec prázdnin a nový školní rok. Ani tento rok nebude jednoduchý a naše škola udělá maximum pro ochranu Vašich dětí, našich zaměstnanců a všech dalších. V současné chvíli jsme zpracovali pravidla, která jsou k nahlédnutí na stránkách školy a budou vyvěšena na dveřích školy.

Žáci budou ve škole ve svých obvyklých skupinách a třídách. Konce vyučování budou uzpůsobeny tak, aby se minimalizovalo míchání skupin v šatnách i školní jídelně. Několikrát denně bude probíhat úklid toalet a každý den proběhne dezinfekce prostor. Do školy nebudou vpouštěny třetí osoby bez předem domluvené schůzky. Třetí osoby se stejně jako na úřadě mohou ve škole pohybovat pouze v určených prostorech a v rouškách.

Slavnostní zahájení prvních ročníků proběhne v tělocvičně školy, podrobnější informace zveřejníme do pátku. V pátek budou také vyvěšeny seznamy prvních tříd.

Děkujeme za pochopení. Vedení školy

Zvláštní pravidla pro organizaci školního roku 2020/2021