29.06.2022, Renata Mojžíšová

2.C a její poslední školní měsíc.

Tento měsíc byl ve znamení dohánění učiva, známek a zážitků. Děti v této třídě jsou docela šikovné a velmi snaživé. Takže nakonec jsem vše stihli probrat a známky dopadly také docela dobře. Zážitky, které jim nikdo nevezme,  začali oslavou “Dne dětí“, při níž si žáci odnesli i malé dárečky. Dále se zúčastnili charitativního běhu „Pro Tadeáše“, který měl úspěch. Ke konci měsíce se děti vypravily do „ZOO v Děčíně“, kde se seznámily se zvířaty, která běžně nejsou ke spatření a tvoří v živočišné říši rekordy. V posledním týdnu si děti opekly v pohádkovém lese své oblíbené buřty a zasoutěžily si v pohádkových hádankách. Další sportovní soutěž následovala hned další den, a to na školním hřišti za sladkou odměnu.

Přeji Vám všem krásné a pohodové prožití letních prázdnin, plných odpočinku a zážitků. Budu se na Vás všechny těšit opět 1.9.2022.

TU Sluková