01.06.2022, Renata Mojžíšová

Květen ve 2.C s mnoha zážitky

Tak a je tu konec dalšího měsíce. Tento měsíc byl ve znamení učení se násobilky, která dělá některým dětem potíže a zřejmě si tím také pokazí známku z matematiky, ale také zajímavých akcí. Jako první akce byla návštěva Liberecké Iqlandie, kterou si děti užily a poznaly mnoho zajímavých věcí. Dále navštívily výstavní síň s mandalami, na kterou přispěly i svými výtvory, které si také tam vyhledaly. Zažily požární cvičení, kde zhlédly konkrétní hašení požáru a dále si vyposlechly informace o důležité práci hasičů. Někteří naši žáci se zůčastnili dne" Bez tašky" a s výbornými nápady si pomůcky donesli v zajímavých předmětech - odpadkový koš, krabice, kbelík aj. Také navštívili koncert, kde si měli uvědomit nutnost správného oblečení,  jinou hudbu, poznávat hudební nástroje aj. A v neposlední řadě si poslední den tohoto měsíce užili na hřišti, v rámci oslav MDD se zaslouženou odměnou, kterou jsem pro ně připravila.