01.12.2021, Renata Mojžíšová

Listopad ve 2.C.

Tak máme poslední podzimní měsíc za sebou. Byl pro všechny dost náročný, už jen tím, že byla škola uzavřena hygieničkou a děti opět zůstaly doma, dále pak velkou celkovou marodností .Ve škole v matematice počítáme do dvaceti s přechodem přes desítku, většině dětí to potíže nedělá, ale jsou i tací, kterým to činí potíže. V českém jazyce stále pracujeme se znalostí psaní velkých písmen, skladbou slov ve větách, dále s druhy vět. Také jsme si v tomto měsíci užili všichni Halloweenskou veselici, kde děti vyplnily pracovní listy, zatancovaly si a zahrály pár her. Ochutnaly různé strašidelné dobroty. Dále také proběhlz třídní a konzultační schůzky. Rychle nám to uteklo a přiblížilo k poslednímu měsíci v roce. Tak doufejme, že poslední měsíc v roce bude skvělý.