01.02.2022, Renata Mojžíšová

Začátek roku ve 2.C.

Nový rok jsme v naší třídě začali, jak jinak než vyprávěním o prožitých Vánocích. Děti si pak pomalu v týdnu opakovaly již probrané učivo. V dalších dnech už jsme najeli na učivo nové, které většině žáků nečiní velké potíže. Někteří nové učivo chápou lépe a rychle a naopak, někteří mají potíže. Určitě jsou ve třídě znatelné rozdíly u jednotlivých žáků, ale všichni se snaží, což je důležité.

Dále pak také žáci měli projektový den „PYŽAMOVÝ DEN“, který si velmi užili. Připravili si ovocný salát, který pak jedli dva dny k svačině, ale to jim vůbec nevadilo. Také jsme navštívili v DDM akci cvičení na trampolínkách, které mělo velký úspěch. Vyzkoušeli jsme si geometrii trochu jinak, která děti moc bavila a já zjistila, že v představivosti jsou na tom žáci velmi dobře. Samozřejmě ke konci měsíce jsme se společně i jednotlivě snažili vylepšit si, nebo alespoň co nejméně zkazit vysvědčení. Vysvědčení některé žáky překvapilo v dobrém smyslu a některé naopak. Ale věřím, že se všichni snažili, co mohli a druhá polovina roku bude určitě lepší.