Zpět

Výuka a školní akce


Zde máte k dispozici přehled plánovaných a proběhlých událostí nebo akcí. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2022
Přejít na rok:

Říjen

31.10. PONDĚLÍ Halloween v přípravných třídách Zobrazit
24.10. PONDĚLÍ Projekt Jsme na jedné lodi II - 5.A, 6.B Zobrazit
24.10. PONDĚLÍ Drakiáda - přípravné třídy Zobrazit
21.10. PÁTEK Projekt Jsme na jedné lodi II - 6.A, 8.A Zobrazit
18.10. ÚTERÝ ŠD - Kino Bílina - Mimoni Zobrazit
17.10. PONDĚLÍ Probační a mediační služba - přednáška - 9.C, 9.B Zobrazit
17.10. PONDĚLÍ Exkurze Stará Praha - 3.A, 3.C Zobrazit
17.10. PONDĚLÍ Jumping DDM - přípravné třídy Zobrazit
14.10. PÁTEK Workshop Karipo - Den řemesel - výběr žáků Zobrazit
13.10. ČTVRTEK ŠD - Město svoje dobře znám, a tak trefím všude sám Zobrazit
11.10. ÚTERÝ Probační a mediační služba - přednáška - 8.A, 9.A Zobrazit
10.10. PONDĚLÍ Projektový den Den pro... - 5.A Zobrazit
10.10. PONDĚLÍ Projekt Jsme na jedné lodi II - 5.A, 6.B Zobrazit
10.10. PONDĚLÍ Probační a mediační služba - přednáška - 8.C, 8.B Zobrazit
10.10. PONDĚLÍ Beseda ÚP na odpoled. vyučov. Zobrazit
07.10. PÁTEK ŠD - Tvořivé dílny - Krmítko pro páčky Zobrazit
07.10. PÁTEK Týden knihoven - 2. ročníky Zobrazit
07.10. PÁTEK Oplocenka - přípravné třídy Zobrazit
07.10. PÁTEK Zahradnictví Dvořák Teplice - Dýně - 3.A Zobrazit
06.10. ČTVRTEK ŠD - Sporťáček - Oplocenka Zobrazit
06.10. ČTVRTEK Týden knihoven - 3. ročníky Zobrazit
05.10. STŘEDA ŠD - zahájení pravidelného bruslení Zobrazit
05.10. STŘEDA Student Cup Správy železnic - 9.A, 9.C Zobrazit
05.10. STŘEDA Exkurze - Ekofarma Zobrazit
05.10. STŘEDA Živé logo - dronem - první stupeň Zobrazit
04.10. ÚTERÝ Kouzelník pro děti - školní družina Zobrazit
04.10. ÚTERÝ Zámek Ploskovice - 6.B, 7.A Zobrazit
03.10. PONDĚLÍ Beseda ÚP na odpoled. vyučov. Zobrazit

Září

30.09. PÁTEK Jsme na jedné lodi II - 6.A, 8.A Zobrazit
30.09. PÁTEK Exkurze Moritzburg, Drážďany - SD Bílina - vybraní žáci Zobrazit
29.09. ČTVRTEK Atletický čtyřboj Zobrazit
23.09. PÁTEK Projektový den s odborníkem ornitologie - 7.B Zobrazit
23.09. PÁTEK Pohádkové atletění - 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C Zobrazit
21.09. STŘEDA Zábavné odpoledne v ŠD - ve škole se neztratíme Zobrazit
21.09. STŘEDA Exkurze na elektrárnu Ledvice - 6.B, 9.C Zobrazit
21.09. STŘEDA Olympiáda Mimoňů - 3.B, 3.C Zobrazit
20.09. ÚTERÝ Projektový den - 9.B +ZŠ Neštěmice Zobrazit
20.09. ÚTERÝ Olympiáda Mimoňů - PT Zobrazit
18.09. NEDĚLE Beseda s ÚP - odpolední vyučování (volba povolání) Zobrazit
16.09. PÁTEK Den s energií - 3.B, PT, přihlášené děti z ŠD Zobrazit
16.09. PÁTEK Projekt Jsme na jedné lodi II - 8.B, 8.C Zobrazit
13.09. ÚTERÝ Zahajovací třídní schůzky Zobrazit
06.09. ÚTERÝ Projektový den - Den pro ... Zobrazit
01.09. ČTVRTEK Slavnostní zahájení školního roku Zobrazit

Červen

29.06. STŘEDA Sportovní den - druhý stupeň Zobrazit
23.06. ČTVRTEK Výlet Hrobčice - 2.A Zobrazit
21.06. ÚTERÝ Výlet ZOO Děčín - 2.C Zobrazit
20.06. PONDĚLÍ Pohádková cesta po indiánských stopách - 2.A, 1.A Zobrazit
17.06. PÁTEK Preventivní program White Light - 7.B, 7.C Zobrazit
16.06. ČTVRTEK Sportovní procházka a opékání buřtů - 2.B Zobrazit
14.06. ÚTERÝ RUN&HELP Zobrazit
13.06. PONDĚLÍ Výlet Praha - 6.A, 6.C Zobrazit
10.06. PÁTEK Po stopách Vartenberků - 8.B (Stráž pod Ralskem) Zobrazit
09.06. ČTVRTEK Třídní schůzka pro budoucí první třídy Zobrazit
07.06. ÚTERÝ Olympiáda Mimoňů - PT, 2.B, 2.C Zobrazit
06.06. PONDĚLÍ Třídní výlet 3.C Zobrazit
06.06. PONDĚLÍ Focení tříd Zobrazit
03.06. PÁTEK Výlet Selský dvůr Braňany - 1.B, 3.A Zobrazit
03.06. PÁTEK Výlet do Zooparku Chomutov - 1.A, 4.A, 8.A Zobrazit
01.06. STŘEDA Výlet do Hrobčic - 2.A Zobrazit
01.06. STŘEDA Projektový den k Mezinárodnímu dni dětí - druhý stupeň Zobrazit

Květen

31.05. ÚTERÝ Projektový den k Mezinárodnímu dni dětí - první stupeň Zobrazit
30.05. PONDĚLÍ Překvapení ke dni dětí v ŠD Zobrazit
30.05. PONDĚLÍ Jumping v DDM - 4.B Zobrazit
27.05. PÁTEK Environmentální učebna na výsypce - PT Zobrazit
27.05. PÁTEK Výstava Mandalu pro Andreu - 5.B Zobrazit
25.05. STŘEDA Prožitkový kurz školního parlamentu Zobrazit
20.05. PÁTEK Výstava Mandalu pro Andreu - 1.A, 1.B, 3.A, 2.C Zobrazit
20.05. PÁTEK Jump aréna Most - 5.B Zobrazit
20.05. PÁTEK Němčina nekouše - 7. roč. Zobrazit
20.05. PÁTEK Po stopách Máchy a Mělník - 8. ročník Zobrazit
20.05. PÁTEK Abeceda peněz - druhý a čtvrtý ročník Zobrazit
19.05. ČTVRTEK Divadelní představení o Balynce, hodném štěněti - PT Zobrazit
19.05. ČTVRTEK Výstava Mandalu pro Andreu - 1.C, 2.B, 2.A, 3.C Zobrazit
19.05. ČTVRTEK Beseda s MP - 3.C, 4.A, 4.C, 5.B Zobrazit
17.05. ÚTERÝ Výlet do Hrobčic - ŠD Zobrazit
16.05. PONDĚLÍ Třídní výlet 9.A Zobrazit
16.05. PONDĚLÍ Olympiáda Mimoňů - PT, 2.B, 2.C Zobrazit
13.05. PÁTEK Mladý zdravotník Zobrazit
13.05. PÁTEK Výstava Mandalu pro Andreu - 4.B, 4.C, 5.A Zobrazit
13.05. PÁTEK IQLandia Liberec - 2.A, 2.C Zobrazit
12.05. ČTVRTEK Vystoupení tančící border kolie Zobrazit
12.05. ČTVRTEK Kino - Proměna Zobrazit
10.05. ÚTERÝ Mladý zdravotník Zobrazit
05.05. ČTVRTEK Branný den - 5.A,C Zobrazit

Duben

29.04. PÁTEK Exkurze elektrárna Ledvice - 9.B Zobrazit
27.04. STŘEDA Vernisáž Mandalu pro Andreu Zobrazit
27.04. STŘEDA Exkurze elektrárna Ledvice - 8.A Zobrazit
23.04. SOBOTA Národní muzeum Praha - ŠD Zobrazit
22.04. PÁTEK Exkurze elektrárna Ledvice - 4.C Zobrazit
21.04. ČTVRTEK Jumping v DDM - 5.A Zobrazit
21.04. ČTVRTEK Beseda s MP Bílina - 2.C, 3.A, 3.B, 5.A Zobrazit
20.04. STŘEDA Exkurze elektrárna Ledvice - 2.B Zobrazit
19.04. ÚTERÝ Týden po Zemi - ŠD Zobrazit
19.04. ÚTERÝ Jumping v DDM - 2.A, 5.C Zobrazit
19.04. ÚTERÝ Exkurze elektrárna Ledvice - PT Zobrazit
13.04. STŘEDA Velikonoční cesta - PT, 2.A, 2.C, 4.A, 4.B, 5.B Zobrazit
13.04. STŘEDA Jumping v DDM - 3.C, 4.C Zobrazit
13.04. STŘEDA Exkurze elektrárna Ledvice - 5.A Zobrazit
08.04. PÁTEK Řemesla - Zajíček ze dřeva Zobrazit
07.04. ČTVRTEK Zápis do prvních tříd a přípravného ročníku pro školní rok 2022/2023 Zobrazit
07.04. ČTVRTEK Exkurze elektrárna Ledvice - 4.B Zobrazit
06.04. STŘEDA Barevné Velikonoce Zobrazit
06.04. STŘEDA Exkurze elektrárna Ledvice - 6.A, 6.C Zobrazit
05.04. ÚTERÝ Exkurze elektrárna Ledvice - 2.A Zobrazit
04.04. PONDĚLÍ Výlet do Hrobčic - ŠD Zobrazit

Březen

30.03. STŘEDA Filmové představení - ŠD Zobrazit
29.03. ÚTERÝ Představení tanečních - 9.A, 9.B Zobrazit
23.03. STŘEDA Divadlo Sirotci času - 5.A Zobrazit
23.03. STŘEDA Žonglér - ŠD Zobrazit
14.03. PONDĚLÍ Pohádkový březen - ŠD Zobrazit
11.03. PÁTEK Noc s Andersenem Zobrazit
11.03. PÁTEK Hudebník Ondra Krejča - ŠD Zobrazit
07.03. PONDĚLÍ Jumping v DDM - PT Zobrazit
07.03. PONDĚLÍ Divadelní představení Ferda Mravenec - 2.A, 2.B Zobrazit
04.03. PÁTEK Masopust - 5.A, PT Zobrazit
03.03. ČTVRTEK Karneval - PT Motýlci Zobrazit
01.03. ÚTERÝ Bořeňská čarodějnice Zobrazit

Únor

21.02. PONDĚLÍ Lyžařský kurz Klínovec Zobrazit
17.02. ČTVRTEK Družinová olympiáda Zobrazit
14.02. PONDĚLÍ Změna organizace školního roku - prodloužení jarních prázdnin (na základě povolené žádosti MŠMT) Zobrazit
07.02. PONDĚLÍ Jarní prázdniny Zobrazit
04.02. PÁTEK Pololetní prázdniny Zobrazit
02.02. STŘEDA Recitační soutěž - Bořeňská čarodějnice Zobrazit
01.02. ÚTERÝ Volný den pro žáky z organizačních důvodů Zobrazit

Leden

31.01. PONDĚLÍ Vydávání výpisů vysvědčení Zobrazit
21.01. PÁTEK Přespávačka parlamentu Zobrazit
20.01. ČTVRTEK Beseda s MP Bílina - PT, 1.A, 1.B Zobrazit
19.01. STŘEDA Pyžamový den Zobrazit
18.01. ÚTERÝ Projektové vyučování - rodilý mluvčí Ralph, 4. C, 4. B, 3. B Zobrazit
10.01. PONDĚLÍ Konzultační týden Zobrazit
10.01. PONDĚLÍ ŠD Husky a musherka Zobrazit


Zobrazit starší události